Про нас

Головна » Про нас

Наші нагороди

“Україна. Третє тисячоліття”— це сучасне видавництво, яке пропонує виготовлення поліграфічної продукції (буклети, каталоги, проспекти, вітальні листівки, календарі та інше) високої якості за доступними цінами “під ключ”.

Ми працюємо на ринку видавничої та поліграфічної продукції з 2003 року. За цей час у нас сформувався високопрофесійний колектив (фотографи, журналісти, дизайнери), якому під силу впоратися з будь-яким завданням.

Наша родзинка – індивідуальний підхід до кожного клієнта, максимально короткий термін виготовлення продукції, замкнутий цикл (написання текстового матеріалу, фото, креативний дизайн, попереднє затвердження з замовником оригінал-макету, друк на папері високої якості чи дизайнерському картоні та доставка готової продукції). Гнучка цінова політика дає можливість знижок при великих тиражах та постійному співробітництві.

Серед наших клієнтів – підприємства та установи Харківщини, Сумщини, Полтавщини, Хмельниччини, Вінниччини, Кіровоградщини, Житомирщини, Волині та інших регіонів України.

Ми працюємо для вас, економлячи ваш час і гроші і завжди раді відповісти на зустрічні пропозиції.