Поліграфічна продукція та розробка сайтів - Ukraine3m

Поліграфічна продукція та розробка сайтів

Редакція журналу «Україна. Третє тисячоліття» окрім періодичного видання (інформаційно-аналітичний журнал “Україна. Третє тисячоліття”) пропонує розробку сайтів, виготовлення поліграфічної продукції (буклети, каталоги, проспекти, вітальні листівки, календарі та інше) високої якості за доступними цінами.

Ми працюємо на ринку видавничої та поліграфічної продукції з 2003 року. За цей час у нас сформувався високопрофесійний колектив (фотографи, журналісти, дизайнери), якому під силу впоратися з будь-яким завданням.

Наша родзинка – індивідуальний підхід до кожного клієнта, максимально короткий термін виготовлення продукції, замкнутий цикл (написання текстового матеріалу, фото, креативний дизайн, попереднє затвердження з замовником оригінал-макету, друк на папері високої якості чи дизайнерському картоні та безкоштовна доставка готової продукції). Гнучка цінова політика дає можливість знижок при великих тиражах та постійному співробітництві.

Серед наших клієнтів – підприємства та установи Харківщини, Сумщини, Полтавщини, Хмельниччини, Вінниччини, Кіровоградщини, Житомир-щини, Волині та інших регіонів України.

Ми працюємо для вас, економлячи ваш час і гроші, і завжди раді відповісти на зустрічні пропозиції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *