Бірдекелі та костери

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Бірдекелі та костери

Бірдекелі та костери були винайдені як підкладки-підставки під бокали, чарки, філіжанки, тарілки й т.д.

Основна мета такої підставки – захистити стільницю від подряпин і руйнівної дії різних напоїв і їжі, що псують її зовнішній вигляд. При цьому бірдекелі й костери роблять це діаметрально протилежними способами.

Бірдекель активно вбирає пролиту на нього рідину, при цьому в три рази більше, чим важить сам. З цією метою він виготовляється зі спеціального пористого гігроскопічного картону.

Костер не вбирає в себе вологу, а затримує її на своїй поверхні. Костер має помітно більшу площу (на нього, як правило, ставить вже не чашка, а тарілка з їжею) і виготовляється з пробки, пластику, акрилу, гуми, пресованого картонуі тощо.

Також бірдекелі й костери часто використовуються у кав’ярнях і ресторанахи в якості своєрідної візитки, на яку наноситься кольоровий малюнок, логотип і координати закладу.

Ми пропонуємо послуги професійної розробки й виготовлення бірдекелів і костерів із різних матеріалів, враховуючи цільову аудиторію і побажання замовника.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com