Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Меню

Меню, у сучасному розумінні цього слова, було винайдено 250 років тому у Франції і спочатку було просто списком блюд, які кухар ресторану міг приготувати образу за бажанням клієнта (до цього клієнти могли купувати тільки щось готове з їжі, приготованої раніше).

Сучасне меню є, у певному сенсі, візитівкою ресторану. Від того, наскільки привабливим воно буде для клієнта, залежить скільки грошей клієнт вирішить залишити в даному місці. Тут є неприпустимим сіре, шаблонне мислення. Якісно розроблене меню інформує відвідувача не тільки про блюда, які він може замовити, але й про статус даного кафе, бару чи ресторану: ексклюзивно оформлене меню чи карта блюд і напоїв є важливими складовими іміджу закладу.

Меню ресторану, над створенням якого попрацював професіонал, не просто демонструє перелік блюд і напоїв, а “працює на продаж”, тобто як реклама, яка спонукає клієнта до замовлення вигідних для закладу блюд. Фундаментом цьому є якісні, “апетитні” фото готових страв, скорегованих по кольору й оптимально скомпанованих на сторінці професійним дизайнером. А якісно, художньо описана страва збуджує апетит і тим самим сприяє додатковим спонтанним покупкам. Велике значення має правильне, з маркетингової точки зору, розташування страв на сторінці (як найбільш затребуваних, так і тих, продажі яких необхідно підвищувати).

Для того, щоб меню стало візитною карткою ресторану, яка повною мірою розкриває концепцію як самого закладу, так і запропонованих ним блюд, над його створенням повинні працювати професійні фотографи, дизайнери і журналісти, які володіють відповідним досвідом і навичками.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com