Буклети

Фахове написання художніх та публіцистичних текстів. Художня фотозйомка та обробка світлин, оригінальний дизайн, професійна верстка, високоякісний друк.

Буклети

Буклет – один із найкращих, найефективніших і найпопулярніших видів рекламно-інформаційної продукції. Відмінною особливістю буклету є те, що при бажанні в ньому можна розмістити максимальний (в порівнянні з іншими рекламними носіями) обсяг інформації, зручно структурованої за сторінками чи розділами. Як правило, інформація в буклеті супроводжується кольоровими фотографіями або ілюстраціями, які дають візуальне уявлення про рекламуючий продукт чи компанію.

За своїм напрямком буклети, в основному, поділяються на іміджеві і рекламно-інформаційні. Мета іміджевого буклету – підтримка, корекція або створення нового іміджу організації, демонстрація її солідності й надійності. У рекламно-інформаційному буклеті описані певні товари чи послуги, на яких зосереджена особлива увага споживача, на їх особливістях і перевагах.

Характерною особливістю буклета є яскраве оформлення, здатне привернути й утримати увагу потенційної цільової аудиторії.

Якісно виготовлений буклет стимулює продаж продукції чи послуги і відмінно впливає на імідж компанії.

Ми надаємо послуги з професійної розробки й друку буклетів:

Формат:   стандартний (А4, А5, євроформат) та нестандартний.

Папір:   крейдований, офсетний, дизайнерський.

Обкладинка:   повнокольорова (4+4), щільність від 115 до 350 г, глянцева або матова ламінація, вибірковий лак, тиснення золотом, висічка.

Внутрішній блок: повнокольоровий (4+4), в один колір (1+1), щільність від 80 до 200 г.

Переплетення: скоба, пружина, термопереплетення.

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com