Каталоги

Фахове написання художніх та публіцистичних текстів. Художня фотозйомка та обробка світлин, оригінальний дизайн, професійна верстка, високоякісний друк.

Каталоги

Каталог – це ілюстрований перелік товарів або послуг, який дає можливість покупцеві самостійно вибирати потрібну йому позицію з асортименту товарів або послуг, запропонованих компанією.

Мета каталогу – надати великий обсяг інформації в зручній для покупця формі. Ілюстрації в каталозі, на відміну від буклету, в основному  невеликого розміру, що дозволяє на одній сторінці розташовувати велику кількість фотографій товару.

Щоб каталог доносив до споживача добре структуровану й ілюстровану інформацію, над його створенням повинні працювати професійні журналісти, фотографи, дизайнери. Тільки вони зможуть створити такий каталог, який дійсно працює – привертає до себе увагу покупців і визиває в них бажання перелистати сторінки, які, в ході перегляду каталогу, підсвідомо трансформуються в бажання придбати той и інший товар.

Наш колектив досвічених професіоналів пропонує оперативні послуги з якісної розробки, текстової характеристики продукції і друку каталогів різної направленості.

Якісний дизайн і вдалий слоган – запорука вашого успіху!

Параметри:

Розміри:   стандартні у складеному вигляді: А4 (210х297), А5 (210х147), євроформат (100х210) та нестандартні.

Папір:   крейдований, офсетний, дизайнерський.

Обкладинка:   повнокольорова (4+4),щільність від 115 до 350 г, глянцева або матова ламінація, УФ лак, вибірковий лак,  тиснення золотом, висічка.

Внутрішній блок:   повнокольоровий (4+4), в один колір (1+1), щільність від 80 до 200 г.

Переплетення:   скоба, пружина, термопереплетення.

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com