Етикетки, наліпки, стікери

Головна » Ділова поліграфія » Етикетки, наклейки, стікери

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Етикетки, наліпки, стікери

Етикетки, наліпки, стікери схожі за розміром, формою і доносять до користувача певну інформацію. Але при цьому вони виконують різні функції.

Етикетка інформує споживача про назву товару, місце й дату його виготовлення, термін придатності, склад, нормативи, згідно з яким товар був виготовлений, і т.д. Також етикетка надає товару індивідуальності, що сприяє вірогідності спонтанної покупки.

Наліпка містить інформацію про товар, хоч і не таку формальну. Дуже часто на наліпки наносять креативні іміджеві малюнки, рекламні зображення, політичні лозунги, слогани торгових і виробничих компаній тощо.

Стікери  – це підвид етикетки, відіграють винятково прагматичну роль: вони, в основному, використовуються в якості захисних або гарантійних пломб. Окрім короткого службового тексту на стікері часто розміщують штрих-код, який дозволяє легко ідентифікувати й відстежити переміщення товарів.

Відповідно, етикетки грають важливу роль у просуванні бренду й підвищенні рівня впізнаваності продукції, наліпки дозволяють швидко популяризувати новий бренд або політичну партію, стікери попереджують несанкціонований доступ до товару і полегшують його електронний облік на складі.

 Сфера використання подібної поліграфічної продукції доволі широка: її наносять на пляшки, флакони, тюбики, машини, одяг, промислові товари, іграшки і т.д. У залежності від того, яку задачу потрібно виконати в кожному окремому випадку, для виготовлення етикеток, наліпок і стікерів може використовуватися як спеціальний папір, так і деякі види прозорого або непрозорого пластику.

Дизайн етикетки або наліпки повинен бути лаконічним і водночас помітним – це зумовлено їх малим розміром і специфікою їх застосування. Відповідно, щоб привернути увагу до етикетки або наліпки, необхідно звернутися до спеціалістів, які мають великий досвід у даній сфері. Такий підхід гарантує, що даний вид продукції “працюватиме” в потрібному напрямку, залучаючи цільову аудиторію.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com