Листівки, флаєра

Головна » Ділова поліграфія » Листівки, флаєра

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Листівки, флаєра

   Листівка – рекламний листок формату А4-А5 з інформативним і яскравим графічним оформленням. Особливістю листівки є можливість розміщення на ній більшої, ніж на інших рекламних носіях, кількості тексту. Як правило, роздаються «з рук в руки» в місцях скупчення людей – біля зупинок громадського транспорту, виходів з метро, ​​кінотеатрів, торгових центрів і т.д.

   Листівка є недорогим за собівартістю, але потужним засобом комунікації з кінцевим споживачем. Зазвичай на ній розміщується інформація про майбутні розпродажі, презентації і тому подібні події.

   Флаєр – листівка малого формату з яскравим помітним дизайном і мінімумом тексту. Роздається «з рук в руки» в місцях з інтенсивним пішохідним рухом: біля станцій метро, ​​торгових і розважальних центрів і т.д.

   Флаєр також може грати роль своєрідного купона зі знижкою або запрошення на певний захід.

   Собівартість флаєра, в порівнянні з іншими видами реклами, невелика. Реклама, розміщена на ньому, має не дуже тривалу, проте потужну дію.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com