Грамоти, дипломи, подарункові сертифікати

Головна » Ділова поліграфія » Грамоти, дипломи, подарункові сертифікати

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Грамоти, дипломи, подарункові сертифікати

Грамоти, дипломи, сертифікати уособлюють важливі події і досягнення в житті людини або компанії, в області спорту, науки, мистецтва, підтверджуючи рівень майстерності нагороджуваного. Сфера застосування грамот і дипломів – не тільки різні семінари, тренінги, конкурси, вистави, майстеркласи, курси підвищення кваліфікації, навчальні курси і спортивні досягнення, але й сімейні дати, особисті свята та інші події.

Подарунковий сертифікат вирішує проблеми, пов’язані з вибором подарунку на день народження або інше свято. Сертифікат дає можливість самостійно вибрати собі подарунок, керуючись при цьому лише власним смаком і потребами. При цьому подарунок може бути не тільки матеріальним, але й уособлювати сервісні послуги, наприклад, салону краси, стрибок з парашутом і т.д. Подарункові сертифікати використовуються в тих випадках, коли потрібно вручити не грошові, але цінні призи.

Для того, щоб диплом, грамота чи подарунковий сертифікат гідно підкреслили значимість і статусність події. Вони повинні бути не тільки оригінальними, а й презентабельними. Тож над їх створенням повинен працювати досвідчений дизайнер.

Ми пропонуємо послуги професійної дизайн-розробки й друку дипломів, грамот і подарункових сертифікатів різних напрямків з урахуванням усіх побажань замовника.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com