Конверти

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Конверти

Брендовані конверти є вельми популярною поліграфічною продукцією, розрахованою на формування позитивного іміджу компанії: наявністю підприємства власних фірмових конвертів з логотипом, телефоном і адресою свідчать про статусність структури, яка їх використовує. Такі конверти є доволі дієвим засобом рекламного просування.

В епоху “безликих” електронних листів брендований конверт відіграє роль статусної речі, що придає респектабельності вкладеному в нього листу чи комерційній пропозиції. Про ефективність брендованого конверту свідчить висока популярність даного виду продукції в комерційних колах. Його активно використовують компанії, які прагнуть зміцнити свій бренд та  підвищити імідж, політичні партії, а також різного роду агентства, підприємства і торгові мережі, які спеціалізуються на дистанційних продажах.

Є два варіанти виготовлення брендованих конвертів: перший, швидкий і найбільш бюджетний, виконується шляхом нанесення друку на придбані, стандартні поштові конверти; другий, більш затратний, але і більш престижний, це друк на оригінальних конвертах, виготовлених певним тиражем для певного замовника. Такі конверти виготовляються, в основному, з дизайнерського або крейдованого паперу, спеціального декоративного пластику, різних комбінованих матеріалів і можуть бути будь-якого, потрібного замовнику, розміру.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Ми виготовляємо конверти:

  • із звичайного білого та кольорового паперу;
  • з крейдованого та офсетного паперу;
  • з прозорими віконцями та без;
  • стандартного розміру та індивідуальної форми;
  • в одну фарбу або повнокольорові.

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com