Газети

Фахове написання художніх та публіцистичних текстів. Художня фотозйомка та обробка світлин, оригінальний дизайн, професійна верстка, високоякісний друк.

Газети

До переваг газети можна зарахувати відносно невелику вартість великих тиражів, що забезпечує максимально повний охват споживачів на локальному чи регіональному рівні.

Також газета – це спосіб розповсюдження великої кількості інформації рекламного або інформаційно-аналітичного змісту. Велика площа газетного листа дозволяє концентрувати в рамках одного номеру тексти різного спрямування і мотивації, що дає можливість охвату декількох цільових груп. Все це робить газету потужним маркетинговим інструментом.

Ще однією помітною перевагою газети є можливість розташування на її сторінках інтерактивних елементів: відрізних або відривних купонів, білетів- запрошень зі скидками, рекламних флаєрів і т.д. Інтерактивні елементи дозволяють відстежувати реакцію читацької аудиторії на конкретний рекламний посил і, при необхідності, оперативно корегувати його.

Ми пропонуємо професійні послуги з розробки концепції, створення макету, текстового наповнення і художнього оформлення газет, враховуючи побажання замовника.

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами (066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70) або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com