Фахове написання художніх та публіцистичних текстів. Художня фотозйомка та обробка світлин, оригінальний дизайн, професійна верстка, високоякісний друк.

Книги

Власна книга з художньою чи документальною прозою надійно зберігатиме найяскравіші епізоди з вашого життя. Мемуари чи записки – найкращий спосіб залишити слід в історії. Книга збереже для нащадків важливі факти з вашого життя, розповість про визначні події із життя родини і донесе до наступних поколінь історію становлення створеної вами компанії.

Книга збереже те, що при усних переказах безнадійно забувається уже через декілька десятиліть: особисті спогади і враження, досягнення і перемоги. Вона дає можливість нащадкам відчувати й пережити ключові моменти життя їх предків.

Написання цінної в художньому сенсі книги – трудомісткий процес, який потребує наявності творчих навичок і високого художнього смаку (без цього будь-які мемуари перетворюються в банальні записки графомана). Наші фахівці – журналісти, філологи, мають досвід створення різнопланових текстів, а фотографи і дизайнери розроблять художні варіанти оформлення книги, враховуючи побажання замовника.

Ми пропонуємо послуги професійного рівня зі створення повноцінної книжкової продукції, починаючи зі зсбору попередньої інформації в формі розмови-інтерв’ю і закінчуючи друком книги.

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com