Філіжанка / Кружка

Головна » Сувенірна продукція » Філіжанка / Кружка

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Філіжанка / Кружка

Філіжанка або кружка з нанесеним зображенням належать до практичних і корисних подарунків, що використовуються кожного дня. Важливо й те, що термін використання чашки довготривалий, отже, вона може бути як ефектним подарунком, так і  результативним рекламним носієм мінімум на кілька років.

 На брендових філіжанках або кружках розміщується логотип компанії, інколи рекламний слоган; на подарункових – оригінальний напис чи зображення.

Форми й кольори чашок або кухлів найрізноманітніші. Завдяки сучасним технологіям друк зображення тиражем в одному екземплярі є цілком доступною послугою. Таким чином, ви легко отримуєте оригінальну кружку, схожої не буде ні в кого. Отже, це оригінальний і відмінний подарунок.

Для того, щоб малюнок або фото на чашці привабливо виглядали, їх повинен створити і обробити досвідчений дизайнер. Ми надаємо професійні послуги з оперативній розробці та нанесення на чашку або кружку унікальних зображень і написів.
Кожен оригінальний малюнок або напис розробляється з урахуванням конкретних побажань і потреб замовника.

Якісний дизайн і вдалий слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com