Фото на полотні

Головна » Сувенірна продукція » Фото на полотні

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Фото на полотні

Завдяки появі нових технологій  у моду увійшли інтер’єрні малюнки та фото на полотні. Через характерний рельєф полотна вони мають вигляд вишуканих картин, написаних масляними або акриловими фарбами. Це враження посилюється, якщо фото на полотні вставити в класичну раму (багет), яка традиційно використовуєтсья для оформлення живопису. За словами винахідників даної технології, фотографії на полотні довговічні – фарби зберігають свою свіжість сотні років.

На полотні можуть друкуватися не тільки фотографії, а й копії реальних картин, створених майстрами живопису, а також різноманітні монтажі, на яких за допомогою фотошопу можна “одягнути” людину в старовинний дворянський костюм, скафандр космонавта чи, наприклад, “посадити” за президентський стіл у Білому домі.

Фотокартина – прекрасний подарунок та знак уваги як в приватних стосунках, так і в бізнес відносинах.

Але для того, щоб друковане фото на полотні виглядало привабливо, воно має пройти через майстерні руки досвідченого дизайнера.

Звертайтесь до нас – і ми допоможемо Вам перетворити фотографію на справжній витвір мистецтва.

Вартість робіт з художньої обробки фото та розміри друкованої картини на полотні визначаються індивідуально.

 Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com