Футболки з малюнком

Головна » Сувенірна продукція » Футболки з малюнком

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Футболки з малюнком

Футболка є одним з найбільш поширених предметів як чоловічого, так і жіночого гардеробу. Особливістю футболки з малюнком є ​​те, що в теплу пору року вона не прикривається верхнім одягом, а значить є ефективним рекламним носієм. На футболках можуть бути найрізноманітніші написи або малюнки.

Сучасні технології дозволяють наносити на тканину практично будь-яке складне різнобарвне зображення, тираж футболок при цьому може коливатися від однієї штуки тисяч. Це дає можливість розробляти зображення спеціально під індивідуальні потреби або побажання замовника.

Футболки з символікою компанії або неформальними написами широко використовуються для популяризації різних формальних і неформальних соціальних структур і груп – клубів за інтересами, навчальних курсів, салонів краси тощо.

Крім цього, футболка з унікальним зображенням є прекрасним індивідуальним подарунком, що демонструє ваше ставлення до людини, якій він призначений. Така футболка дає можливість виділитися з натовпу і підкреслити свою креативність.

Ми пропонуємо кваліфіковані послуги з розробки малюнків або написів різної спрямованості й призначення, а також – з нанесення їх на футболки.

Якісний дизайн і вдалий слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com