Магніти на холодильник

Головна » Сувенірна продукція » Магніти на холодильник

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Магніти на холодильник

Вінілові магніти на холодильник хоча і не приносять практичної користі, але вельми привабливі з естетичної точки зору. Це зумовлює їх популярність серед різних верств населення – магніти на холодильник є одним з найбільш поширених видів сувенірно-рекламної продукції.

Сучасні технології дозволяють друкувати на магнітах не тільки графічні елементи, але й складні малюнки або фотографії. Тому магніти часто використовуються не тільки для реклами туристичних міст і пам’яток, а й для фіксації різноманітних урочистих подій з приватного та суспільного життя – від регіональних фестивалів до приватних ювілеїв і весіль.

Ще одна сфера застосування магнітів – просування бренду, продукту або компанії. У цьому випадку на них наносяться яскраві рекламні або іміджеві зображення, слогани, логотипи. Оскільки магніти прикріплюються «на видноті» і залишаються на холодильнику роками, вони є чудовим рекламним носієм.

Магніти мають відносно невелику рекламну площу, тому розробляти зображення для них має кваліфікований дизайнер. Тільки в такому випадку магніт на холодильник буде впадати в очі, але при цьому не дратуватиме.

Ми надаємо послуги професійного рівня з розробки й створення різнопланових зображень, обробки малюнків і фотографій, а також друку на вінілових магнітах.

Якісний дизайн і вдалий слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com