Пакети паперові

Головна » Сувенірна продукція » Пакети паперові

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Пакети паперові

Паперові пакети широко використовуються у сучасному побуті і є дуже ефективним рекламним носієм.

Виготовляються вони із спеціального щільного паперу і є більш дорогим і солідним видом пакування, ніж пакети виготовлені із пластику. Паперові пакети часто використовуються для оперативної “розкрутки” нових брендів компаній, престижних бутиків і т.д. При цьому реклама на паперовому пакеті, як правило, не викликає у споживача негативну реакцію, а сприймається як його декоративне оформлення.

Брендовані пакети з фірмовим логотипом – потужний маркетинговий інструмент, за допомогою якого можна успішно вирішувати різноцільові іміджеві та рекламні завдання. 

Головна перевага паперового пакету – довготривалість використання і наглядність надрукованої на ньому реклами, яку власник пакету мимоволі демонструє великій кількості людей.

Ми пропонуємо послуги професійного рівня з розробки і виготовлення рекламних і іміджевих паперових пакетів, адаптації їх під потрібну замовнику цільову аудиторію.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com