Плакати настінні

Головна » Сувенірна продукція » Плакати настінні

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Плакати настінні

Плакат (постер) є одним з найпоширеніших рекламних носіїв. Про їх ефективність свідчить те, що вони з успіхом використовуються вже понад 500 років.

До основних плюсів плаката можна віднести відносно невисоку собівартість і значний розмір рекламної площі, що дозволяє розмістити досить велике зображення або роз’яснювально-інформаційний текст.

Характерною особливістю плакатів є яскраве, помітне та привабливе з естетичної точки зору зображення. Завдяки цьому сфера застосування плакатів величезна – від просування товарів і послуг до художнього декорування приміщень (копіями старовинних плакатів нерідко декорують зали ресторанів і кафе). Також оригінальні плакати, зроблені під замовлення, часто використовуються для оформлення різних урочистостей: весіль, ювілеїв, спортивних заходів, днів міста тощо.

Ми пропонуємо послуги з розробки концепції та художнього оформлення плакатів найрізноманітнішого призначення, з професійної обробки фотографій, наданих замовником, а також здійснюємо друк плакатів.

Якісний дизайн і вдалий слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com