Ручки з логотипом або оригінальним надписом

Головна » Сувенірна продукція » Ручки з логотипом або оригінальним надписом

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Ручки з логотипом або оригінальним надписом

Цей фірмовий сувенір є дуже поширеним рекламним інструментом у маркетинговому кейсі будь-якої великої компанії. Ручки є досить ефективним рекламним носієм, який підвищує впізнаваність компанії.

Ручки з оригінальним написом виготовляються здебільшого під певну дату: ювілей, день народження, визначну подію в житті.

Недорогі брендовані ручки активно поширюються на виставках, серед потенційних споживачів, під час ділових зустрічей, додаються до фірмових папок зі стандартною рекламною інформацією або прайсами. Низька ціна і довготривалий термін використання розміщеної на ручці реклами, перетворює її на ефективний рекламний носій.

Дорогі фірмові ручки з логотипом компанії або оригінальним подарунковим написом є статусним подарунком, який символізує повагу до людини, якій вони подаровані. Ручки VIP-варіанту в основному виготовляються невеликими тиражами, що підкреслює їх ексклюзивність.

Ми пропонуємо кваліфіковані послуги по розробці дизайну і виготовленні ручок.

Якісний дизайн та влучний слоган – запорука вашого успіху

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com