Українці – талановита нація - Ukraine3m

Українці – талановита нація

Нам є чим пишатися! Неймовірно, але авторами цих винаходів стали українці. 22 наші співвітчизники визнані в усьому світі.

Про те, що українці нація талановитих, давно ні для кого не секрет. Більш того, безліч винаходів, якими ми користуємося щодня, вважаючи, що це розробки західних та американських вчених, на перевірку виявляються дітищем наших співвітчизників. На жаль більшість не завжди отримує масовий випуск, відзначають “Нескучные новости“, посилаючись на LyonL.

Додаток Droid Translator

Спеціальний додаток, яке можна назвати прямим конкурентом Skype і Viber, має свою перевагу. У додатку киянина А. Коновалова голос співрозмовника перекладається автоматично і синхронно в форматі текстових повідомлень, до того ж, на будь-якій мові. Він став першим в світі VoIP-сервісом з такою функцією і безкоштовно. У той час як в скайпі синхронним перекладачем виступає жива людина, робота якого коштує 3 долари за хвилину.

Розпізнавання комп’ютером осіб

Киянин Е. Анчишкин щоб вирішити проблему розпізнавання осіб на відео або фото створив організацію і поставив перед нею цю задачу. Досить швидко українські програмісти змогли створити унікальну технологію розпізнавання осіб, яка могла б стати дуже корисною для силових структур України, але на жаль, ця перспективна розробка вже викуплена інтернет-гігантом Google, а хлопці продовжують займатися її вдосконаленням вже в іншій країні.

CD-диск з терміном зберігання понад 10 000 років

Передавати інформацію через тисячоліття реально! Вченими НАН України розроблено особливі сапфірові диски, які можуть зберігати інформацію десятки тисяч років!

Він стійкий абсолютно до всіх природних способів пошкоджень. Йому не страшна ні волога ні висока температура!

Безкровний аналіз крові

Багато з нас бояться одного вигляду крові, що вже говорити про маніпуляції пов’язаних з обов’язковим аналізом крові ?! Цю проблему вирішив учений з Харкова А. Малихін. Завдяки його старанням, з’явився прилад з п’яти датчиків, кожен з яких прикріплюється до певних ділянок тіла. Результати, а це понад 130 показників здоров’я, виводяться на екран, до якого і підведені вищевказані датчики. Цей прилад успішно використовують у медичній галузі такі країни як Німеччина, Китай, Саудівська Аравія, Єгипет і Мексика.

Хірургічний шов-блискавка

Під час бойових дій на сході України особливої актуальності набуло винахід жителя Полтави В. Запеки. Завдяки спеціальній пластиковій блискавки вирішується проблема зупинки кровотечі, а також немає необхідності знімати шов перед операцією і потім знову його накладати. Досить приклеїти блискавку спеціальною плівкою, схожою на пластир, що може зробити будь-яка людина без спеціальної медичної освіти. Після проведення операції також не виникне необхідності в перев’язках. Рана під блискавкою заживає швидко, без шрамів і запалення.

Поліетилен, якій можна з’їсти

Вся світова спільнота вже не один десяток років ламає голову над проблемою утилізації поліетиленових пакетів. Але удача посміхнулася харківському винахіднику С. Тимчуку. Пошуки рішення забрали 15 років, однак результат вражає. Це екологічно чистий поліетиленова плівка, придатна до їжі.

На смакові якості вона не впливає. Готується на основі кукурудзяного крохмалю. Якщо ж її викинути, вона через пару тижнів зникне сама по собі.

Вирощування гігантських устриць

Уже кілька років в Україні вирощують гігантські устриці на спеціальних фермах, які в природі можуть жити і розмножуватися тільки в Тихому океані. Вченим – біологами з Севастополя А. Піркова і Л. Ладигіна вдалося знайти спосіб вирощування таких устриць (Crassostrea gigas).

За це біологи були удостоєні золотою медаллю Всесвітньої організації прав власності. Але вчені на цьому не зупинилися – за таким же методом вирощують чорноморські мідії.

http://neskuchno-news.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *