Журнал

Головна » Журнал

Інформаційно-аналітичний журнал «Україна. Третє тисячоліття» засновано у 2003 році. На сторінках часопису з перших днів існування можна знайти вичерпну інформацію про кращих управлінців, аграріїв, підприємців, словом, тих, хто по-справжньому є патріотами України і розбудовує нашу країну не на словах, а на ділі. А ще читачі мають прекрасну нагоду ознайомитися з передовим досвідом кращих із кращих землеробів, підприємців, керівників культурних і оздоровчих закладів, усіх тих, кому небайдужа подальша доля держави.

Герої журналу “Україна. Третє тисячоліття” – люди різних вікових поколінь, а тому читачам завжди цікаво буде ознайомитися з їхнім життєвим шляхом, долею та багатогранним досвідом. Усі вони порядні, чесні та скромні люди, які ніколи не хизуються добрими справами. Та попри це, про них має знати широкий загал українців, бо вони на це давно вже заслуговують і, як ніхто, варті заслуженої поваги.

Ми співпрацюємо з широким загалом українського товариства – керівниками обласних і районних адміністрацій, представниками територіальних громад, відомими економістами, підприємцями та аграрниками, творцями науки, інтелігенцією. Та найавторитетніші наші автори – це ті, хто власними руками та наполегливою працею створюють могутність України, забезпечують її позитивний імідж у всьому світі.

У нас працює професійний колектив, якому під силу впоратися з будь-яким відповідальним завданням. Тому жоден читач не залишиться байдужим до публікацій журналу “Україна. Третє тисячоліття”. Часопис також тісно співпрацює з дописувачами з різних куточків нашої держави, а тому шановний читач буде в курсі всіх новин у різних областях нашої мальовничої України.

У журналі ви знайдете відповіді на пекучі та актуальні питання сьогодення: яким бути українському суспільству у третьому тисячолітті, як реалізувати його колосальний потенціал в усіх галузях економіки, реалізувати найсміливіші проекти, що забезпечать добробут громадян та рідної держави. “Україна. Третє тисячоліття” – це відкрита трибуна для творчих дискусій, різноголосся думок, полеміки, ділових пропозицій, конструктивної дії. Часопис допоможе Вам реалізувати усі благородні поклики душі, таланту та довіри. Безперечно, найголовніший скарб нашої держави, це – люди. Саме тому, на сторінках журналу “Україна. Третє тисячоліття” обов’язково знайдеться місце для нових героїв нашого часу, яких з кожнем днем стає дедалі більше…