Журнал

Головна » Журнал

Фахове написання художніх та публіцистичних текстів. Художня фотозйомка та обробка світлин, оригінальний дизайн, професійна верстка, високоякісний друк.

Журнал

15-річний досвід створення галузевих журналів.

Особливістю журналу на відміну від газети є більш якісний папір і друк, що робить видання більш привабливим і солідним. Ще однією “родзинкою” журналу є чітка орієнтація на конкретну цільову аудиторію (автомобілістів, фінансистів, аграрієв, промисловців, лісників, домогосподарок  і т.д.). У деяких випадках цільова аудиторія журналу може визначатися за географічною ознакою, і тоді він доносить потрібну інформацію до мешканців конкретного міста чи регіону, не прив’язуючись до їх статусу або професійних уподобань.

Основна цільова аудиторія журналу вирізняється високою стабільністю і, як правило, доповнюється значною вторинною цільовою аудиторією (журнал дають почитати колегам по роботі, однодумцям, друзям, знайомим, яким цікава тематика видання).

Життєвий цикл журналу, у порівнянні з іншими засобами масової інформації, є довготривалим.

Конкретний час окремого номеру залежить від актуальності розміщеної в ньому інформації – чим цінніша вона для читача, тим пізніше він потрапить на макулатуру.

інформаційно-аналітичний журнал

засновано у 2003 році. На сторінках часопису з перших днів існування  можна знайти вичерпну інформацію про кращих управлінців, аграріїв, підприємців, словом, тих, хто по-справжньому є патріотами України і розбудовує нашу країну не на словах, а на ділі. А ще читачі мають прекрасну нагоду ознайомитися з передовим досвідом кращих із кращих аграріїв, підприємців, керівників культурних і оздоровчих закладів, усіх тих, кому небайдужа подальша доля держави.

    Герої  журналу “Україна. Третє тисячоліття”  – люди різних вікових поколінь, а тому читачам завжди цікаво буде ознайомитися з їхнім життєвим шляхом, долею та багатогранним досвідом. Усі вони порядні, чесні та скромні люди, які ніколи не хизуються добрими справами. Та попри це, про них має знати широкий загал українців, бо вони на це давно вже заслуговують і, як ніхто, варті заслуженої поваги.

   Ми співпрацюємо з керівниками обласних і районних адміністрацій, представниками територіальних громад, відомими економістами, підприємцями та аграріями, лісівниками, науковцями. Та найавторитетніші наші автори – це ті, хто власними руками та наполегливою працею створюють могутність України, забезпечують її позитивний імідж у всьому світі.

    У нас працює професійний колектив, якому під силу впоратися з будь-яким відповідальним завданням. Тому жоден читач не залишиться байдужим до публікацій журналу “Україна. Третє тисячоліття”. Часопис також тісно співпрацює з дописувачами з різних куточків нашої держави, а тому шановний читач буде в курсі всіх новин у різних областях нашої мальовничої України.

    У журналі ви знайдете відповіді на пекучі та актуальні питання сьогодення: яким бути українському суспільству в третьому тисячолітті, як реалізувати його колосальний потенціал в усіх галузях економіки, реалізувати найсміливіші проекти, що забезпечать добробут громадян та Батьківщини. “Україна. Третє тисячоліття” – це відкрита трибуна для творчих дискусій, різноголосся думок, полеміки, ділових пропозицій, конструктивної дії. Часопис допоможе Вам реалізувати всі благородні поклики душі, таланту та довіри.

Безперечно, найголовніший скарб нашої держави, це – люди. Саме тому, на сторінках журналу “Україна. Третє тисячоліття” обов’язково знайдеться місце для нових героїв нашого часу, яких з кожним днем стає дедалі більше…

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com