Банери

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Банер

Банер – ефективний і довгостроковий, стійкий до впливу погодних умов вид реклами.  Це рекламне полотно, яке кріпиться не на жорсткому щиті, як білборд, а підвішується (або розтягується) на стінах і дахах будівель, всередині великих приміщень, між стовпами або деревами, поперек вулиць на тросах тощо. Досить поширеним варіантом кріплення банера є його розміщення – над проїзною частиною: так, як підвішують прапори для прикраси вулиць (саме тому цей вид рекламного носія носить назву «banner», тобто «прапор»). Друк на банері може бути як одно-, так двостороннім.

Особливістю банера є відносна простота монтажу, а також можливість розміщення на будь-якій відносно рівній поверхні. Жорстких стандартів розміру і форми рекламного банера не існує, все залежить від фантазії і фінансових можливостей замовника. Щоб привертати увагу потенційних споживачів, як кажуть маркетологи – «чіпляти» їх, банер повинен бути помітним, а інформація на ньому – легко сприйматися. Ми надаємо професійні послуги з розробки рекламних банерів, здатних успішно виконувати завдання, поставлені замовником, а не просто прикрашати вулицю.

Крім цього, видавництво здійснює друк банерів на спеціалізованих, призначених для довготривалої експлуатації в жорстких вуличних умовах матеріалах – Frontlit, Backlit, Blackout і сітці mesh. Площа банерів може досягати декількох сотень квадратних метрів.
Середній термін експлуатації банера може перевищувати три роки. За цей час якісно зроблений банер донесе потрібну Вам інформацію до сотень тисяч людей!

Якісний дизайн і вдалий слоган – запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com