Білборди

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Білборд

Білборд або рекламний щит є ідеальним носієм реклами для довгострокової кампанії в умовах як міської, так і сільської місцевості.

Вперше він почав використовуватися в США як відповідь маркетологів на масове використання приватних автомобілів. Це пояснює його великі розміри і особливості розміщення – переважно поряд з проїзною частиною, тобто там, де спостерігається найбільш щільний потік потенційних клієнтів.

Завдяки великому розміру білборда, реклама, що розміщується на ньому, відмінно читається пішоходами, а також водіями і пасажирами. Крім цього, білборд зручний тим, що його розміри дають широкі можливості для експериментів з дизайном, обсягом і формою розміщеної на ньому реклами.

Специфіка білборда полягає в «законі трьох секунд» – саме стільки часу, як запевняють маркетологи, середньостатистичний перехожий або водій витрачає на розглядання рекламного щита. Відповідно, реклама білборда зобов’язана бути настільки яскравою, щоб моментально привертати увагу споживача.

Щоб реклама білборда «працювала», розробляти її повинні кваліфіковані спеціалісти.

Ми пропонуємо послуги професійного рівня з розробки рекламних зображень, розрахованих на цільову аудиторію замовника, а також здійснюємо якісний друк рекламного полотна білборда на стійкому до атмосферного впливу папері BlueBack стандартного (3х6 метрів) або іншого, потрібного замовникові розміру.

Якісний дизайн і вдалий слоган запорука вашого успіху!

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com