Сітілайти

Наші фахівці – журналісти-філологи, дизайнери, фотографи – завжди до ваших послуг!

Сітілайти

Сітілайт – це однин з найбільш поширених і популярних видів світлових лайтбоксів або так званих коробів. Їх «родзинкою» є підсвічування розміщеної в них реклами, що дозволяє бачити рекламний зміст у темну пору доби, а також додатково привертає увагу..

Стандартні розміри сітілайту відносно невеликі (1,2 х 1,8 м), тому реклама в ньому розрахована переважно на перехожих, а не на водіїв. Відповідно, розміщуються сітілайти в місцях з найбільш інтенсивним пішохідним потоком – уздовж тротуарів на «жвавих» вулицях, недалеко від зупинок громадського транспорту, близько ескалаторів торговельних і розважальних центрів, на вході в великих супермаркетах і так далі.

Перевагами сітілайту є порівняно невисокі витрати на друк (використовується спеціальний папір), висока стійкість до впливу погодних факторів, а також те, що в темний час доби підсвічування надає рекламі, розміщеній на сітілайті, особливу яскравість і привабливість.

Основне призначення сітілайту – миттєва передача стислого інформаційного або рекламного повідомлення, які повинно сприйматися, як то кажуть, «з одного погляду». Досягти подібного результату можна лише в тому випадку, якщо реклама створюється висококваліфікованими спеціалістами.

Ми надаємо якісні послуги зі створення та виготовлення реклами для сітілайту, орієнтованої на цільову аудиторію замовника.

Якісний дизайн і вдалий слоган запорука вашого успіху!

 

Детальну інформацію ви можете отримати за телефонами: 066 191-52-69, 063 623-30-39, 067 759-19-70 або написавши на електронну адресу: u_3m@ukr.net, ukraina3m@gmail.com